Trimble TSC7

Project Description

Kontrolné jednotky:     TCU     Slate     TSC3     TSC7     Tablet     T10

Trimble TSC7

Vysoký výkon / Veľký potenciál

Nová kontrolná jednotka Trimble® TSC7 predstavuje moderné riešenie pre zber a spracovanie veľkého objemu dát. Ponúka vysoký výkon pre prácu s mračnom bodov, správu fotografií vo vysokom rozlíšení a inej dokumentácie. Zber dát uskutočňujete v úplne novom poľnom softvéri Trimble Access™ 2018, ktorí prináša omnoho viac funkcií pre spracovanie dát v teréne. Disponuje nie len vysokou odolnosťou, ergonomickým tvarom a najnovšími technológiami, ale aj operačným systémom Microsoft® Windows® 10 Pro. Prácu uľahčuje veľký dobre čitateľný displej a plná numerická a QWERTY klávesnica s voliteľnými klávesami.

7-palcová obrazovka mení spôsob, akým pracujete.

Sedempalcová obrazovka Trimble TSC7 prináša v teréne vyššiu efektívnosť. Displej s rozlíšením 1280 x 800 pixelov je ľahko čitateľný, či už pracujete v daždi, snehu alebo na jasnom dennom svetle. Užívatelia si môžu pomocou multi-dotykovej obrazovky ľahko prezerať mapy alebo video a vykonávať zber a spracovanie dát v Trimble Access 2018.

Podsvietená klávesnica umožňuje jednoduchú prácu v teréne.

Model TSC7 je vybavený novou, podsvietenou alfanumerickou klávesnicou so štyrmi smerovými smerovými šípkami, ktorá je navrhnutá v dizajne QWERTY alebo ABCD. Klávesnica umožňuje rýchle zadávanie dát a ovládanie. Špičkový dizajn je ideálny pre celodenné meranie v terénne práce. Obsahuje šesť funkčných klávesov a vylepšené rozloženie. Tlačidlá ponúkajú aj vibračnú spätnú väzbu.

Vynikajúci dizajn pre manipuláciu bez únavy.

Keď spoločnosť Trimble vyvinula nový model TSC7, vytvorili sme niekoľko možností pred výberom inovatívneho racionálneho dizajnu. Dvojité ergonomické rukoväte umožňujú jednoduchú a bezpečnú manipuláciu a znižujú únavu, pričom uvoľňujú jednu ruku pri písaní alebo prenášaní iného nástroja.Ručné popruhy sú ľahko použiteľné a poskytujú maximálny komfort. Zlepšené pero sa nachádza v kryte jednotky a obsahuje šnúrku, ktorá sa dá pripojiť na obidve strany jednotky. Naklopená klávesnica a obrazovka smerujú k užívateľovi pre ľahké prezeranie a ochranu obrazovky pri páde. Držiak na výtyčku sa ľahko nasádí, uvoľní a uloží.

Dvojité kamery vám robia lepší multi-tasker.

Keď pracujete s novým TSC7, môžete posielať a prijímať e-maily, pristupovať k internetu a udržiavať osobné diskusie prostredníctvom aplikácií, ako je Skype a to všetko v teréne. Je to možné pomocou sedempalcového displeja a dvoch kamier – zadná kamera je určená pre dokumentáciu; druhá predná kamera je určená na komunikáciu. Zadná kamera má blesk. Predná kamera je podporovaná mikrofónom s potlačeným šumom.

Batérie môžete vymeniť počas merania.

Každý prvok prístroja Trimble TSC7 je navrhnutý tak, aby bol život v teréne jednoduchý. To platí aj o batériách. Sú vymeniteľné počas prevádzky; výmena trvá asi 30 sekúnd a počas tohto procesu nestratíte spojenie s geodetickými zariadeniami. Dva LED diódy ukazujú aktuálny stav nabitia batérie. Môžete ich nahradiť pri všetkých druhoch poveternostných podmienok, nie je potrebný žiadny nástroj.

Rýchlosť spracovania a kompatibilita s každou úlohou.

Výkonný ovládač TSC7 obsahuje najnovšiu verziu softvéru Trimble Access, výkonný procesor Intel Pentium 4200 2,0 GHz a veľkokapacitnú pamäť s kapacitou 8 GB RAM / 64 GB interná pamäť, ktorú môžete inovovať pomocou karty SDXC. Rýchlo pracuje s veľkými projektami, zvlášť ľahko spracováva zobrazovanie a manipuláciu s dátami a umožňuje spracovávať dáta v teréne.

Umožňuje vám robiť rozhodnutia priamo na mieste, overiť prácu pred návratom do kancelárie a rýchlejšie získavať konečné výsledky pre klientov.

Kompatibilita s operačnými systémami Windows 10 umožňuje bezproblémovú integráciu kancelárskych softvérov, aby ste mohli využívať akékoľvek aplikácie Trimble / tretej strany, vrátane obľúbených aplikácií balíka Microsoft Office.

Výkonné pripojenie pre rýchly a produktívny zber údajov.

TSC7 komunikuje prostredníctvom technológie Bluetooth®, Wi-Fi, 4G modemu alebo pomocou2.4 GHz rádia. V kancelárii môžete pripojiť TSC7 s USB 3.0 káblom na monitory, myš, klávesnicu a sieť LAN. Tým sa eliminuje potreba prenosného počítača v teréne.

Je to ideálny systém pre dnešných mobilných pracovníkov. Používatelia môžu spracovávať e-maily, videokonferencie a robiť rozhodnutia na mieste, a to všetko na pracovisku. Všetko s jediným zariadením.

Všetko, čo potrebujete pre flexibilitu a výkon.

TSC7 ponúka množstvo spôsobov, ako zvýšiť produktivitu. Kancelársky rozbočovač a príslušný kábel umožňujú rýchly prenos údajov z ovládača do počítača. Môžete ľahko rozšíriť užitočnosť a prispôsobivosť systému pridaním akýchkoľvek vymeniteľných modulov Trimble EMPOWER. Stačí vybrať modul, ktorý vyhovuje vášmu pracovnému postupu. Moduly môžete meniť podľa potreby. Stačí len dve skrutky, takže používatelia môžu vykonať zmenu rýchlo bez pomoci poskytovateľa služieb. Moduly a funkcie, ktoré môžete pridať, zahŕňajú:

  • Robotické rádio pre riadenie / komunikáciu s jednomužnými totálnymi stanicami Trimble
  • Čítačka čiarových kódov
  • Čítačka čiarových kódov / RFID
  • GNSS prijímač.

Trimble Access 2018

Nový softvér prináša nový pohľad na prácu v teréne

Čo prináša nový Trimble Access sa dozviete v priložených videách

video-powerful-ui

Výkonné používateľské rozhranie

video-touch-gestures

Ovládanie ako na tablete

video-map-form-layout

Práca s 3D mapami

video-survey-routines

Geodetmi navrhnutý softvér

video-familiar-trimble-workflows

Známe pracovné postupy

video-cogo-tools

Nové výpočtové nástroje

video-cloud-data-sync

Cloudové riešenie s dátami

video-office-software

Podpora kancelárskych softvérov

Na stiahnutie

Technický popis

Brožúra

CHCETE SA DOZVEDIEŤ VIAC?