Akciové GNSS balíky

Project Description
  • 1
  • 10. decembra 2018

Geotronics Slovakia tak ako každý rok vyhotovila akciové GNSS balíky, ktoré obsahujú kompletné príslušenstvo za zvýhodnenú cenu. 

Pre koho sú určené?

  • Balík Trimble R2 – ponúka až 220 kanálov pre rýchle spracovanie signálov zo všetkých satelitných systémov. Určený pre všetkých geodetov, ktorý pracujú v štandardných a náročnejších podmienkach.
  • Balík CHAMPION – ponúka vyšší výkon pri spracovaní signálov – až 440 kanálov. Balík obsahuje GNSS prijímač Trimble R8s, ktorý je možné rozšíriť na trojfrekvenčný príjem. Vďaka tomu získate min. o 30% lepšiu inicializáciu v teréne. Balík je určený pre tých, ktorý pracujú v náročných podmienkach, a chcú v budúcnosti zainvestovať do tretej frekvencie a navýšiť si tak výkon pri meraní v náročných podmienkach.
  • Balík Trimble R10 – Trimble R10 je vlajkovou loďou GNSS prijímačov. Obsahuje špeciálnu technológiu pre spracovanie signálu HD-GNSS, čo prináša ešte lepšiu inicializáciu než ste doteraz videli. Tento prijímač umožňuje trojfrekvenčný príjem všetkých satelitov. Výnimočný je technológiami ako meranie s naklonenou výtyčkou, možnosť merania bez SKPOS cez RTX satelity, špeciálne NMEA výstupy pre prepojenie so zariadeniami ako sonar, skener a pod. Najpodstatnejšou technológiou je však technológia x-Fill. Po výpadku internetu automaticky využívať RTX korekcie. Ak pracujete v oblastiach so slabým internetom, kde nie je možné meranie s klasickým GNSS prijímačom, s Trimble R10 máte po problémoch. Aj pri výpadku internetu pokračujete s cm presnosťou vďaka technológie x-Fill.

Spoločnosť Geotronics Slovakia, s.r.o. ponúka možnosť bezplatného predvedenia na mieste, ktoré si vyberiete.

Rezervácia predvedenia:

1.) telefonicky: +421 918 868 633 (Ing. Dominik Laufík – predaj a podpora)

2.) mailom: obchod@geotronics.sk

3.) pomocou dotazníka:

Please wait...